Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość 
Zapchania

Hydro-Spec jest firmą specjalizującą się w udrażnianiu, przepychaniu i czyszczeniu instalacji kanalizacyjnej, deszczowej, sanitarnej.

tel. całodobowy 697-731-717


Udrażnianie kanalizacji może być wykonywane na kilka sposobów:

  • Mechaniczne udrażnianie kanalizacji - polega na wprowadzeniu do rury sprężyny, zakończonej specjalną końcówką, która powoduje rozdrobnienie zalegających zanieczyszczeń. W zależności od stopnia zabrudzenia rur używamy różnych końcówek, dzięki temu usunięcie zapchania kanalizacyjnego możliwe jest w każdych warunkach. Maszyna która jest używana do mechanicznego udrażniania kanalizacji jest najwyższej jakości.
Jako nieliczni na terenie Częstochowy i okolic posiadamy tego typu sprzęt, który jest przeznaczony tylko i wyłącznie do udrażniania kanalizacji.

 

 


  • Następna metoda  to ciśnieniowe czyszczenie kanalizacji. Polega na usuwaniu zapchań kanalizacyjnych pod wpływem wysokiego ciśnienia wody. Stosujemy specjalne dysze, które udrażniają i czyszczą niedrożną część kanalizacji. Pod wpływem ciśnieniowego udrażniania kanalizacji usuwane są wszystkie zanieczyszczenia, które zalegają w rurach m.in. piasek, drobne kamienie, wszelkiego rodzaju tłuszcze itp.
Posiadamy maszynę elektryczną oraz spalinową - tzw. małe WUKO o bardzo wysokim ciśnieniu roboczym.
Dzięki tym  profesjonalnym urządzeniom możemy dokonać usługi  wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczenia/budynku.

   • Duże WUKO - tzw. pojazd specjalny. Wykorzystywany jest do udrażniania i przepychania kanalizacji deszczowej, sanitarnej i przepustów pod ulicami czy mostami.

 


Wykorzystanie odpowiednich urządzeń do udrażniania kanalizacji daje 100% efekty.
tel.alarmowy. AWARIA kanalizacji. 697-731-717